Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Niemce - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

998 800 zł435 m² 2 296,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Budynek o pow. 435m2 przy ul. Leonów, gm. Niemce na działce o pow. 3398m2 z gotowym projektem do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 670 000 zł267 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy, powierzchnia około 267m2, lublin, czechów Dolny Lokal typu "open space", możliwość adaptacji lokalu, ogrzewanie miejskie w budynku, trzy wejścia, jedno od recepcji oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł147,24 m² 5 976,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lublin, ul. Godebskiego Wieniawa Parter - 3 niezależne lokale + piwnicy gratis - łącznie 113,34 m - możliwość funkcji mieszkalnej lub usługowej! Ten lokal w Lublinie już zarabiał. Teraz.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł31,70 m² 7 886,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo/handlowy, lublin Armii Krajowej, o powierzchni użytkowej 31,7 m Przeznaczenie: - działalność uslugowo-handlowa i gastronomiczna Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro klimatyzowane

Czuby,Lublin(Niemce + 12 km)

2 876 800 zł248,17 m² 11 592 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż unikalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 248,17 m2, położony na I piętrze nowoczesnego budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Lublin

Czuby,Lublin(Niemce + 12 km)

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do sprzedaży lub do wynajęcia lokal użytkowy położony na parterze bloku na Czubach. Osiedle Poręba. Lokal położony na zamkniętym osiedlu, nie bezpośrednio przy ulicy. Na osiedle wjeżdża się przez.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lublin

Czuby Północne,Lublin(Niemce + 12 km)

403 360 zł50,42 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 50,42m2 - Lublin, czuby Lokal obecnie wynajęty, winda w budynku (przeznaczona również dla osób niepełnosprawnych) Na piętrze znajduje się ogólnodostępny węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy umeblowany

Czechów,Lublin(Niemce + 12 km)

800 000 zł137,60 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży duży lokal handlowo - usługowy o powierzchni 137,60 m2 położony w bloku na Czechowie przy ulicy Koncertowej. Lokal jest dwupoziomowy, znajduje się na parterze i w.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł100,62 m² 13 715 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal usługowo-handlowy o powierzchni 100,62 m na I piętrze budynku Agatowa Office przy ul. Agatowej w Lublinie. Przestrzeń w pełni wykończona, gotowa do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Lublin

Zemborzyce,Lublin(Niemce + 12 km)

4 500 000 zł620 m² 7 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż Gotowy biznes, działający na rynku od kilkunastu lat w Lublinie. Biznes generuje ok 40000 zł miesięcznie, przy stabilnych przychodach. Firma posiada - stały model przychodowy oparty na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy klimatyzowany Lublin

Lublin(Niemce + 12 km)

2 900 000 zł135,40 m² 21 418,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal o pow.135,4 m2 położony w ścisłym centrum miasta z przeznaczeniem na różnego rodzaju działalność: biuro, instytucja finansowa, gabinety lub handlową. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Niemce,lubelskie

1 100 000 zł3 398 m² 323,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Nieruchomość gruntowa o pow. 3398m2 w Leonowie, gm. Niemce pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną i usługową.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij